oyun,program paylaşım platformu
oyun,program paylaşım platformu

AnasayfaGaleriSSSAramaTakvimGiriş yapKayıt Olsitemap

Paylaş | 

Dinimi Öğreniyorum 2.0 Popülerlik:

YazarMesaj
xphayalet
Admın
Admın

MesajKonu: Dinimi Öğreniyorum 2.0 Popülerlik:    C.tesi Eyl. 25, 2010 12:27 am

Dinimi Öğreniyorum 2.0

Popülerlik: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Namaz kılmasını bilmeyen kardeşlerimizin bu program sayesinde namaz kılmayı öğrenmelerini amaç edinmektedir.

Program 4 bölümden oluşuyor:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Abdest dualarını arapça metni, türkçe metni ve türkçe meali şeklinde oluşturuluştur.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Abdest almasını resimli şekilde çocukların kolayca anlayacagı dilde oluşturulmuştur.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Namaz dualarını içermektedir. Bu duaların arapça metinleri, türkçe metinleri, türkçe meali ve duayı sesli bir şekilde dinleme imkanınız olacaktır.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Namaz kılmayı resimli bir şekilde hangi duruşta ne yapması gerektiğini basit bir şekilde çocukların anlayacağı dilde anlatıyor.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 

<iframe src="http://ad.hepsiburada.com/advEngine.aspx?accountID=3bf443dc-ac52-43a8-85b8-aab851f94b16&categoryID=25&sizeID=13" width="336px" height="280px" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

HAYAT BANA YALAN SÖYLEDİ
BEYHUDE GECEN ÖMRÜM........!
ŞİMDİ KAYBETTİGİM ÇOCUKSU GÜLÜŞÜMÜ ARIYORUM BANA VERİLEN MATEM İÇİNDE.......!
Bir sürü dostunun içinde elbet düşmanların olacak ama unutma ki, Onca düşmanın içinde belki seni dostun vuracak.
Sahi sen biliyorsan söylermisin?
İnsan ne zaman unutuyor gideni?
Ömründen bin ömür gidip, keşkeler.
" NEYSE " ye döndüğü zaman mi?

En son xphayalet tarafından Paz Şub. 01, 2015 9:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://gulemben.purforum.com
hasret

MesajKonu: Geri: Dinimi Öğreniyorum 2.0 Popülerlik:    Paz Ekim 17, 2010 2:06 am

nasıl yanı namaz kılmayımı ögretecek bu program bize hehehehe iyi olur indirip bakalım bi

Dinimi Öğreniyorum 2.0 Popülerlik:
1 sayfadaki 1 sayfası