oyun,program paylaşım platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Olsitemap

Dinimi Öğreniyorum 2.0 Popülerlik:

2 posters
YazarMesaj
xphayalet
Admın
Admın
xphayalet

Dinimi Öğreniyorum 2.0 Popülerlik:   Empty
MesajKonu: Dinimi Öğreniyorum 2.0 Popülerlik:    Dinimi Öğreniyorum 2.0 Popülerlik:   EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 12:27 am

Dinimi Öğreniyorum 2.0

Popülerlik: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Namaz kılmasını bilmeyen kardeşlerimizin bu program sayesinde namaz kılmayı öğrenmelerini amaç edinmektedir.

Program 4 bölümden oluşuyor:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Abdest dualarını arapça metni, türkçe metni ve türkçe meali şeklinde oluşturuluştur.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Abdest almasını resimli şekilde çocukların kolayca anlayacagı dilde oluşturulmuştur.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Namaz dualarını içermektedir. Bu duaların arapça metinleri, türkçe metinleri, türkçe meali ve duayı sesli bir şekilde dinleme imkanınız olacaktır.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Namaz kılmayı resimli bir şekilde hangi duruşta ne yapması gerektiğini basit bir şekilde çocukların anlayacağı dilde anlatıyor.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 

En son xphayalet tarafından Paz Şub. 01, 2015 9:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://gulemben.purforum.com
hasret

hasret

Dinimi Öğreniyorum 2.0 Popülerlik:   Empty
MesajKonu: Geri: Dinimi Öğreniyorum 2.0 Popülerlik:    Dinimi Öğreniyorum 2.0 Popülerlik:   EmptyPaz Ekim 17, 2010 2:06 am

nasıl yanı namaz kılmayımı ögretecek bu program bize hehehehe iyi olur indirip bakalım bi

Dinimi Öğreniyorum 2.0 Popülerlik:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kur'an Öğreniyorum 1.2 Popülerlik:
» RİSALE-İ NUR OKUMA 4 Popülerlik:
» Kuran-ı Kerim Öğretimi 5.99 Popülerlik: